חיפוש
עברית
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  הרבה סנטר

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  תמונה של הרבה סנטר חליטת צמחים סרפד עלים 50 ג"ר

  הרבה סנטר חליטת צמחים סרפד עלים 50 ג"ר

  חברת אונלי נטורל פרודקטס המייצרת את המותג HIGHER LIVING הינה חברה בריטית עם נסיון רב,המקפידה על שמירת סטנדרטים באיכות גבוהה. כל סוגי התה של HIGHER LIVING עשויים מרכיבים טבעיים ואורגנים המגיעים מאזורי הגידול האיכותיים בעולם ועם טעם נפלא! רכיבים: היביסקוס(31%),תפוח, פרי הורד(18%),ליקוריץ, קליפת לימון,טעם טבעי, אסאי(מיובש בהקפרה)(2%),אוכמניות (מיובשות בהקפאה)(1%). להשרות כ - 5 דקות בספל מים רותחים למיצוי אופטימלי של התה. להמתיק לפי הצורך. מצוין גם כמשקה קר.
  7.90 ₪ ליחידה
  תמונה של הרבה סנטר חליטת צמחים סמבוק פרחים 50 ג"ר

  הרבה סנטר חליטת צמחים סמבוק פרחים 50 ג"ר

  עץ הנפוץ בעיקר ביערות אירופה ובצפון אמריקה. הסמבוק פורח בתחילת הקיץ, פרחיו המרהיבים לבנים וקטנים, ופירותיו הם גרגירים שחורים המופיעים לקראת סוף הקיץ. העץ נקרא עץ הרפואה הודות ליכולת הריפוי יוצאת הדופן שלו.
  22.90 ₪ ליחידה
  תמונה של הרבה סנטר למון גראס 10 מ"ל

  הרבה סנטר למון גראס 10 מ"ל

  עשב לימון (Cymbopogon) נקרא גם "לימונית ריחנית" או "למון גראס", הוא צמח עשבוני רב שנתי ממשפחת הדגניים המתנשא לגובה של 2-1 מטר. חלקו התחתון של הגבעול מעובה ודומה לבצל ירוק, והעלים מחוספסים ומחודדים בקצותיהם ולטעמם ארומת ללימון. עשב הלימון נפוץ מאוד באזורים טרופיים בדרום מזרח אסיה ובאפריקה, הוא גדל כמעט בכל סוג של אדמה וזקוק לחשיפה רבה לשמש ולהשקיה תכופה. ברפואה העממית משמשת חליטה מעלי עשב הלימון להרגעת מערכת העיכול, להרגעת כאבים ולשינה טובה. אך בשנים האחרונות התגלה כי חומר הציטראל – Citral המעניק את הטעם והארומה לעשב הלימון, (כמו גם ללואיזה ולמליסה), הורג תאים סרטניים במבחנה
  15.90 ₪ ליחידה
  תמונה של הרבה סנטר חליטת צמחים לואיזה 50 ג"ר
  תמונה של הרבה סנטר חליטת צמחים בבונג 50 ג"ר

  הרבה סנטר חליטת צמחים בבונג 50 ג"ר

  מעורר פעילות כבד. מצוי בכל הפורמולות לניקוי הכבד. מסייע בהפרשת מיצי מרה. מנקה דם ומשתן. מקל דלקות פרים ולבעיות ראומטיות. מחזק.
  10.00 ₪ ליחידה