חיפוש
עברית
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  מלחים

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  תמונה של אביב ירוק מלח המלאיה 1 ק'ג

  אביב ירוק מלח המלאיה 1 ק'ג

  אביב ירוק מלח המלאיה 1 ק'ג
  13.90 ₪ ליחידה
  תמונה של וגה מלח הודי שחור דק 200 ג"ר
  תמונה של טראס דל סאל מלח ים אטלנטי דק עבה 1 קג
  תמונה של מלח אנגלי מגנזיום סולפט 500 ג'ר

  מלח אנגלי מגנזיום סולפט 500 ג'ר

  מלח אנגלי או בשמו השני מגנזיום סולפט, הוא לא מלח מאכל אלא מינרל טבעי המכיל מגנזיום וגופרית (סולפט). מלח אנגלי נודע בתור תרופה טבעית למיני בעיות, בהן ניתן לטפל בצריכה חיצונית. מחקרים הראו כי מגנזיום סולפט נספג בקלות דרך העור וכך ניתן להנות מהיתרונות הבריאותיים שלו בספיגה ישירה דרך העור, באמבטיות המכילות מלח אנגלי. מגנזיום סולפט, בשל התכונות המרגיעות שלו, מהווה מוצר מעולה לטיפולים אלטרנטיביים ולטיפולי ספא. הוא מרגיע כאבי שרירים, מפחית נפיחות, מסייע בהוצאת רעלים מהגוף, מרגיע את מערכת העצבים המרכזית ומשמש בתור מרכך עור טבעי. כמו כן מלח אנגלי ידוע כמרגיע מתח ומוריד לחץ, זאת על ידי כך שנספג בגוף כאשר מומס במים חמים, ובכך מסייע לחידוש מלאי המגנזיום בגוף. המגנזיום הוא אחד המינרלים שעוזרים לייצר סרוטונין, שהוא נוירוטרנסמיטר הנמצע בגופנו ומרומם את מצב הרוח
  44.00 ₪ ליחידה
  תמונה של מלח הארץ מלח מופחת נתרן 250 ג"ר
  תמונה של סאן ליין מלח ים מועשר ביוד 200 ג"ר

  סאן ליין מלח ים מועשר ביוד 200 ג"ר

  מלח ים מועשר ביוד מופק בתהליך טבעי ממימיו הצלולים של הים האדום, בבריכות אידוי פתוחות בעזרת אנרגיית השמש והרוח. המלח שטוף במי ים מרוכזים ללא שימוש בכימיקלים ובכך נשמר בוהק הגבישים הלבן. אנו מנצלים את עושר המינרלים הטבעיים של הים האדום, החיוניים לגוף האדם ומביאים אליכם מלח איכותי וטעים הטומן בחובו את ארומת הים והשמש. היוד הוא מינרל חיוני ומרכזי לבריאות ולתפקוד הגוף והמלח המועשר ביוד מהווה מקור עיקרי ליוד בתזונה היומית. המלח מכיל יוד בכמות המומלצת על ידי משרד הבריאות. מלח זה מכיל גם חומרים מונעי התגיישות העוטפים את גרגרי המלח ומקלים על זרייתו מהמלחייה ובפיזורו על גבי המזון ומגיע במלחייה נוחה לשימוש ולאחסון.
  12.50 ₪ ליחידה
  תמונה של סול מרין מלח אטלנטי אפור גס 1 ק"ג

  סול מרין מלח אטלנטי אפור גס 1 ק"ג

  המלח האטלנטי הינו מלח טבעי שאינו מכיל תוספים ומתאים במיוחד לבישול ולתיבול. המלח נחשב למלח בריא, הוא בעל מרקם פריך, אינו מעובד ואין בו טעמי לוואי שכן הוא מופק ישר מקרקעית הים. המלח האטלנטי נאסף בשיטות מסורתיות ללא כל תהליכי עיבוד וכך מותיר בתוכו את כל המינרלים של מי הים. לאחר האיסוף הוא עובר ייבוש בשמש לצורך אידוי יתרת המים ובשל כך הוא מכיל את מקסימום כמויות היוד והמגנזיום. רוב הטבחים בעולם מצביעים על מלח ים אטלנטי כטוב ביותר לתיבול. המאפיינים של המלח האטלנטי הינם מרקמו הפריך והלח וכן צבעו האפרפר שמקורו ברכיביו הטבעיים ובבריכות בהן הוא מיוצר.
  16.00 ₪ ליחידה
  תמונה של סלינה קורדו מלח ים אטלנטי גס ללא זיקוק ללא חימום 1 ק"ג

  סלינה קורדו מלח ים אטלנטי גס ללא זיקוק ללא חימום 1 ק"ג

  מלח ים אטלנטי טהור וטבעי זה נושא את סגולות מי האוקיינוס עתירי מינרלים טבעיים. תכונות וסגולות מלח ים אטלנטי ידועות מזה מאות בשנים. שיטות איסוף מלח ים אטלנטי זה נותרו ידניות, המלח לא עובר תהליכי שטיפה והלבנה ולא מוספים חומרים מונעי התגבשות. המלח עשיר במגנזיום סידן ברזל ויסודות קורט. מלח ים אטלנטי עשיר בטעמו הייחודי והוא מוערך ואהוב על שפים בכל העולם ובקרב אניני טעם ושוחרי בריאות.
  15.90 ₪ ליחידה
  תמונה של שופרסל מלח שולחן מעולה 1 ק"ג

  שופרסל מלח שולחן מעולה 1 ק"ג

  שופרסל מלח שולחן מעולה 1 ק"ג
  2.00 ₪ ליחידה
  תמונה של תבואות מלח הימליה דק 250 גרם

  תבואות מלח הימליה דק 250 גרם

  מלח הימלאיה לעומת המלח השולחני, הוא מלח טבעי העשיר במינרלים רבים החיוניים לתפקוד הגוף, כגון- מגנזיום, אשלגן, ברזל, גופרית, סידן ויסודות נוספים. אלה גם מקנים לו את צבעו הוורוד. חשוב לדעת שהמלח השולחני שרבים משתמשים בו עובר תהליכים כימיים כדי לייבש אותו וכדי שלא יתגבש, והחומרים הללו נשארים על המלח ומזיקים לבריאות. יתר על כן בתהליך העיבוד שלו הוא מנוקה מכל המינרלים הטבעיים שבו. בנוסף לתיבול, מומלץ להשתמש במלח הימלאיה גם לטיפוח העור – לטיפולי פילינג, אמבטיות לניקוי רעלים ועוד…
  10.90 ₪ ליחידה
  מסננים Close