חיפוש
עברית
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  סוכר

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  תמונה של איטאג'ה סוכר קנים אורגני 1 ק'ג

  איטאג'ה סוכר קנים אורגני 1 ק'ג

  איטאג'ה סוכר קנים אורגני 1 ק'ג
  10.00 ₪ ליחידה
  תמונה של הרדוף סוכר קנים 1 ק"ג

  הרדוף סוכר קנים 1 ק"ג

  סוכר קנים מופק מקני סוכר והוא סוג הסוכר שהכי פחות מעובד מבין כל הסוכרים
  10.00 ₪ ליחידה
  תמונה של ירוק סוכר אורגני מפרח קוקוס 300 גרם

  ירוק סוכר אורגני מפרח קוקוס 300 גרם

  סוכר הקוקוס מופק מהצוף של פרח הקוקוס מהווה תחליף אידיאלי לסוכר בגלל טעם הקרמל וערך גליקמי נמוך(וללא טעם לוואי). נמס בקלות בנוזלים חמים וקרים, מתוק ומושלם לאפיה.
  13.00 ₪ ליחידה
  תמונה של סוויטאנגו תחליף סוכר 200 ג'ר
  תמונה של קוקו שוגר סוכר קוקוס אורגני 454 ג"ר

  קוקו שוגר סוכר קוקוס אורגני 454 ג"ר

  הוא עשיר במינרלים, מכיל כמויות משמעותיות של אשלגן, מגנזיום, ברזל, ברום, אבץ, גופרית, נחושת, ויטמין C וויטמינים ממשפחת ה-B. ה PH- שלו כמעט ניטראלי בניגוד לרב הסוכרים שהוא חומצי, הוא עשיר בסיבים תזונתיים כולל אינולין האחראי על הערך הגליקמי המאוד נמוך של שמכיל סוכר קוקוס (33), מייצר אנרגיה שמשוחררת לגוף באופן מתון ואיטי ללא נפילות האנרגיה של רמת האינסולין בדם ומזין את הגוף במרכיבים בריאים וחיוניים כמו שרק הסוכר של הטבע יכול לעשות. כל זה הופך את סוכר הקוקוס למזון בריאות שעדיף ללא ספק על סוכרים אחרים.
  20.90 ₪ ליחידה
  תמונה של שקד תבור סוכר קוקוס אורגני לא מזוכך 350 ג"ר

  שקד תבור סוכר קוקוס אורגני לא מזוכך 350 ג"ר

  סוכר קוקוס משמש כממתיק מסורתי במשך אלפי שנים בדרום מזרח אסיה שם גידול עצי הקוקוס הגדול בעולם. היצרניות הגדולות בעולם של מוצרים מאגוזי הקוקוס הן אינדונזיה והפיליפינים. סוכר קוקוס בעל מתיקות מעודנת כמעט כמו סוכר חום עם רמז קל של קרמל. מאחר וסוכר קוקוס אינו מעובד הצבע המתיקות והטעם יכולים להשתנות מאריזה לאריזה בהתאם למין הקוקוס והעונה שבה נקטף.
  18.90 ₪ ליחידה
  תמונה של תבואות סוכר דמררה 1 ק"ג

  תבואות סוכר דמררה 1 ק"ג

  סוכר דמררההוא סוכר בצבע חום זהבהב אשר מאופיין בגרגירים גדולים יחסית והומוגניים. לסוכר זה מרקם פריך ודביק והוא עשיר בארומה הודות למולסה (הסירופ הטבעי בקנה הסוכר) אשר עוטפת כל גרגיר וגרגיר. אין בו תוספות או צבעי מאכל. בשל טעמו המיוחד הוא אידיאלי להמתקת משקאות חמים, תה, קפה, ציפויים פריכים לעוגות עוגיות ופודינג.
  9.90 ₪ ליחידה
  תמונה של תבואות סוכר ענבים 500 גרם

  תבואות סוכר ענבים 500 גרם

  סוכר ענבים הוא חד סוכר המופק מענבים או מדבש. הוא מהווה מקור חשוב של אנרגיה לגוף. סוכר ענבים סוכר ענבים הוא חד סוכר המופק מענבים או מדבש. הוא מהווה מקור חשוב של אנרגיה לגוף. סוכר ענבים טהור משמש כממתיק טבעי למזון ולמשקאות. מוכר כדקסטרוז \ גלוקוז GRAPE SUGAR DEXTROSE יש לברור לפני השימוש להחזיק במקום קר ויבש
  11.50 ₪ ליחידה
  תמונה של תבואות סוכר פירות 500 ג"ר

  תבואות סוכר פירות 500 ג"ר

  סוכר פירות הוא הפרוקטוז המופק מפירות. הפרוקטוז הוא חד-סוכר, ולכן מתעכל בגוף מאד מהר, ונותן אנרגיה זמינה באופן מיידי. סוכר פירות טבעי סוכר פירות הוא הפרוקטוז המופק מפירות. הפרוקטוז הוא חד-סוכר, ולכן מתעכל בגוף מאד מהר, ונותן אנרגיה זמינה באופן מיידי. סוכר פירות הוא תחליף הסוכר הטוב ביותר בגלל היותו טבעי לכן אינו מכיל את כל השפעות של הממתיקים על בסיס כימי וכמו כן, ערכו הגליקמי נמוך (20). FRUIT SUGAR FRUCTOSE יש לברור לפני השימוש להחזיק במקום קר ויבש
  12.00 ₪ ליחידה
  תמונה של תבואות סוכר קוקוס אורגני 300 ג'ר
  מסננים Close
  קטגוריות