חיפוש
עברית
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  רטבים ללא גלוטן

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  תמונה של אקיטה רוטב סויה ללא גלוטן 500 מ"ל

  אקיטה רוטב סויה ללא גלוטן 500 מ"ל

  רוטב סויה הוא הרוטב החשוב ביותר במטבח האסייאתי, וכיום ניתן גם למצוא אותו בכל מטבח מערבי. רוטב הסויה ("סויו" במזרח), הוא נוזל תיבול מלוח המיוצר מפולי סויה, מלח, חיטה ומים. את התערובת מניחים לתסיסה למשך ארבעה עד שישה חודשים להשגת הטעם המבוקש, תחת טמפרטורה ולחות מבוקרים. בתקופת האיחסון מתפתחים בסויה יותר מ- 286 רכיבי טעם שונים, המפיקים טעם מלא וייחודי בעל ארומה עדינה. בתהליך זה מקבל הרוטב גוון אדמדם חום-עמוק. רוטב הסויה המשובח נמכר בתוך בקבוקי זכוכית, המאפשרים שמירה על איכות הרוטב לאורך זמן בטמפרטורת החדר. בשוק ישנו מבחר גדול של רטבים סינטטים, העונים לשם רוטב סויה, אך מכילים הרבה מאוד חומרים, צבעי טעם ומאכל, סוכרים, ומונוסודיום גלוטומט. חומרים אלו עוברים תהליך כימי אשר הופך את הרוטב לזול באופן יחסי, מאחר שלהכנתו דרושים ימים ספורים בלבד לעומת שישה חודשי הפקה של רוטב סויה אמיתי.
  21.00 ₪ ליחידה
  תמונה של טייסט אוף אסיה רוטב סויה ללא גלוטן 150 מ"ל

  טייסט אוף אסיה רוטב סויה ללא גלוטן 150 מ"ל

  רוטב סויה ללא גלוטן מתאים לכל סגנונות הבישול ולהגשה כמטבל לשולחן, לנודלס, מרקים, לתיבול סלטים וכמובן – לסושי.
  8.90 ₪ ליחידה
  תמונה של טייסט אוף אסיה רוטב סויה ללא גלוטן 500 מ"ל

  טייסט אוף אסיה רוטב סויה ללא גלוטן 500 מ"ל

  רוטב סויה ללא גלוטן מופק מפולי סויה איכותיים ולא מהונדסים גנטית, ועובר תהליך התססה טבעי. ניתן להשתמש בו להכנת מגוון מאכלים אסיאתיים ואחרים ללא גלוטן. רוטב הסויה מתאים לבישול, למרקים, כרוטב לסלטים ולמוקפצים, כמרינדה לבשרים ודגים על האש וכמטבל לסושי.
  15.90 ₪ ליחידה
  תמונה של מור ים רוטב טריאקי ללא גלוטן 296 מ"ל
  תמונה של נוטרה זן רוטב סויה תמרי אורגני ללא גלוטן 250 מ''ל

  נוטרה זן רוטב סויה תמרי אורגני ללא גלוטן 250 מ''ל

  רוטב סויה תמרי – למאכלים סיניים יש מסורת סינית עתיקה ומיוצר בטכנולוגיה מתקדמת. תהליך הכנת רוטב הסויה מתחיל בהתססה של 6 חודשים ואחריהן מוסיפים את שאר המריכים. רוטב סויה תמרי אינו מכיל קמח כמו רוב רטבי הסויה הלא בריאים בשוק ולכן אינו מכיל גלוטן.
  24.00 ₪ ליחידה
  תמונה של סאן ג`י סויה תמרי ללא גלוטן מופחת נתרן 296 מ''ל
  תמונה של קיקומן רוטב סויה ללא גלוטן 250 מ'ל
  מסננים Close
  קטגוריות