חיפוש
עברית
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  זרעים וגרעינים

  מיין לפי
  הצג בעמוד
  תמונה של אביב ירוק זרעי צ'יה 230 ג'ר

  אביב ירוק זרעי צ'יה 230 ג'ר

  אביב ירוק זרעי צ'יה 230 ג'ר
  13.00 ₪ ליחידה
  תמונה של גרעיני דלעת קלופים במשקל

  גרעיני דלעת קלופים במשקל

  זרעי דלעת הם תרופה עתיקה לתולעי מעיים. יש להשתמש בזרעים טריים ובשלים. כמו כן זרעי דלעת עשירים באבץ ובשמנים המונעים ומטפלים במצב של בלוטת ערמונית מוגדלת. גרעיני הדלעת עשירים מאוד בויטמינים ומינרלים במיוחד באבץ - מינרל חשוב לתהליכים רבים בגוף. זרעי דלעת - יתרונות בריאותיים מקובלים ברפואת צמחי מרפא מומלץ מאוד לצרוך את גרעיני הדלעת לא קלויים על מנת שחומצות השומן שבהם לא יהרסו. גרעיני הדלעת עשירים ביותר ביתרונות בריאותיים והם יכולים לסייע בטיפול במגוון מצבי בריאות: מסייעים לטיפול בתולעי מעיים מסייעים בחיזוק השיער סיוע להגברת פריון גברי תורמים לחיזוק מערכת החיסון עשויים למנוע מצבי אנמיה תמיכה בבלוטת הערמונית שיפור און גברי טובים לעור בריא מקור טוב מאוד לחלבונים טובים ללב ולכלי הדם עוזרים בשיפור מצב רוח ואנרגיה זרעי דלעת - שימושים ביתיים למניעה וטיפול בבלוטת ערמונית מוגדלת יש לאכול חופן זרעי דלעת כל יום. לטיפול בתולעי מעיים יש לערבב 60 גרם זרעים כתושים (מומלץ עם הקליפה) עם מים ודבש עד קבלת עיסה. את העיסה יש לאכול בשלושה שלבים – כל חלק כל שעתיים.
  38.00 ₪ לק"ג
  תמונה של גרעיני חמניה קלופים במשקל

  גרעיני חמניה קלופים במשקל

  גרעיני חמניה או בשמם המוכר יותר גרעינים שחורים הם אחד ה"פיצוחים" הפופולריים ביותר בישראל. גרעיני חמנייה מכילים רכיבים תזונתיים חשובים ביותר והם טובים למגוון מצבי בריאות. כמו שאר האגוזים, מומלץ ביותר לצרוך את הגרעינים ללא קלייה וללא מלח. גרעיני חמנייה מהווים מקור טוב לחלבונים והם עשירים בוויטמינים ומינרלים כגון סידן, ברזל, ויטמין E וויטמינים מקבוצת B. גרעיני חמנייה עשויים לסייע בעיקר במצבים כגון: שמירה על בריאות הלב וכלי הדם, הם אנטי דלקתיים והכמויות הגבוהות של ויטמין E אותו הם מכילים מסייעים מאוד לשמירה מפני נזקי השמש. כמו כן טובים גרעיני החמנייה לאיזון מערכת העצבים ובכך להרגעה והפחתת סטרס ומתח.
  18.00 ₪ לק"ג
  תמונה של הרדוף גרעיני דלעת קלופים אורגני 300 ג'ר
  תמונה של הרדוף גרעיני חמניה קלופים אורגני 300 ג''ר
  תמונה של הרדוף זרעי צ'יה אורגניים 300 ג"ר
  תמונה של טיב הטבע זרעי צ'יה 300 ג'ר
  תמונה של שומשום מלא אורגני במשקל
  תמונה של תבואות גרגירי שיפון אורגני 500 ג"ר

  תבואות גרגירי שיפון אורגני 500 ג"ר

  השיפון אחד מחמשת מיני הדגן, עשיר בחלבון וברזל, דל גלוטן. מתאים לאפייה של לחם ומאפים שונים למי שרגיש לקמח חיטה רגיל. הקמח עשיר בסיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים, בעל טעם חריף חמצמץ במקצ
  10.00 ₪ ליחידה
  תמונה של תבואות זרעי צ'יה אורגניים 300 ג'ר
  מסננים Close